Сторінками історії

Фотоархів

Ніжинській СЮТ - 70 років

06 листопада 2015 р. Ніжинська станція юних техніків відзначила свій ювілей - 70 –річчя з дня заснування закладу.

На святкову зустріч завітали міський голова Лінник А.В., начальник управління освіти Крапив’янський С.М.,заступник начальника управління освіти Пономаренко Н.О., спеціаліст управління освіти Коваленко А.М., завідувачка міським методичним кабінетом Левицька Т.М., голова МО профспілки працівників освіти і науки України Сорокін В.К., завідувачка організаційно-масовим відділом Чернігівського обласного центру НТТУМ Войцеховська Я.А. та методист центру Горькавая Н.І., директор Носівської СЮТ Кияниця В.В. та заступник Довбиш Н.О., представники Українського об’єднання патріотів Галата Ю.В., Прокопенко В.О., Дягель І.І., Віротченко А.Г., керівники гуртків..

 

Зустріч розпочалася з презентації історичної  довідки заснування закладу, його розвитку та досягнень. Присутні мали змогу познайомитися з творчими роботами вихованців закладу та їх керівників. Ювілейна зустріч пройшла у невимушеній, затишній атмосфері спогадів та спілкування працівників  різних поколінь.

В І Ч Н А    П А М' Я Т Ь

05 червня 2016 року пішла від нас назавжди Надія Миколаївна Ювчик. Енергійна, вольова, вимоглива (найперш – до себе), природжений лідер – це як працівник. Відкрита, турботлива – як донька, мама, бабуся. Надійна – як дружина і подруга.

Це – фатум, доля, недбалість чи груба помилка лікарів – судити не нам. На все воля Божа.

Більше трьох десятиліть Надія Миколаївна працювала в СЮТі. Спочатку – керівником гуртка початкового технічного моделювання, а останню чверть століття – методистом. Уміло керувала, організовувала, наставляла, згуртовувала колектив. Без неї неможливо зараз уявити наш заклад. Адже вдало організовувала і проводила на найвищому рівні будь-які заходи: заняття, змагання, семінари, атестації, педради, свята. Користувалась заслуженим авторитетом і повагою в колективі і далеко поза його межами.

Вже сорок днів вона – за порогом вічності, але так важко повірити, що її вже ніколи не буде з нами.

Ось така – у вишиванці, усміхнена, красива – Надія Миколаївна  назавжди залишиться в нашій пам‘яті. 

Ніжинській СЮТ - 60 років

Виставка Ніжинської СЮТ